بازیافت ضایعات آهن

این عمل امری بسیار مهم است. بازیافت آهن Action Recycling فولاد، چدن و سایر فلزات آهنی را خریداری می کند. ما یک ترازو کامیون بزرگ داریم که وسیله نقلیه شما را وزن می کند تا بتوانید سریع وارد و خارج شوید. اگر می خواهید بیشتر با بازیافت ضایعات آهن بیشتر آشنا شوید، تا انتهای متن با ما همراه باشید خریدار ضایعات.

بازیافت ضایعات آهن شامل چه مواردی است؟

بدون درمان یا پوشش محافظ، قرار گرفتن در معرض سایر عناصر طبیعی مانند اکسیژن و آب، آهن را خیلی سریع زنگ می زند. اقلام محبوبی که با آهن (آهن) و فولاد ما بازیافت می شوند عبارتند از لوازم خانگی، پیچ، میخ، سوله های حلبی، ناودان باران و آبگرمکن.

فولاد هرگز 100٪ آهن نیست و حاوی آلیاژهای دیگری است، اغلب فقط مقادیر کمی که بافت، استحکام و سختی را مشخص می کند، “فولاد” محصول نهایی است. ما یخچال، فریزر یا سایر محصولات خنک کننده را نمی پذیریم. دسته های بازیافت شامل خردکن، فولاد شماره 1، فولاد شماره 2، مخلوط آهن و چدن است.

تشخیص فولاد به دلیل مغناطیسی بودن ساده ترین روش است. اغلب اقلام فولادی قدیمی‌تری را می‌بینید که دارای ردپایی یا حتی احتمالاً مقدار قابل توجهی زنگ هستند. این به دلیل عنصر پایه آهن آن است.

بازیافت آهن با چه روش هایی صورت می گیرد؟

 

بازیافت آهن با چه روش هایی صورت می گیرد؟

بازیافت آهن با چه روش هایی صورت می گیرد؟

اگرچه آهنربا مرجع خوبی برای تعیین اینکه چه چیزی به عنوان فولاد تعریف می شود است، موارد دیگری نیز وجود دارند که خواص مغناطیسی یکسانی دارند. کاربید تنگستن و فولاد ضد زنگ نیز ممکن است مغناطیسی باشند.

هر نوع ضد زنگ مغناطیسی، معمولا سری 400، به مواد فولادی ما اضافه می شود. کاربید تنگستن کمتر رایج است اما عمدتاً در حفاری ها یا قطعات برش یافت می شود و در بیشتر موارد ظاهری سیاه یا خاکستری مات دارد خریدار ضایعات کابل و سیم روکش دار.

اگر یک حفاری یا برش ظاهری نقره ای براق داشته باشد یا قدیمی و زنگ زده باشد، این تقریباً نشانه مطمئنی از فولاد بودن آن است. بنابراین بازیافت ضایعات آهن با روش های مدرنی انجام می شود.

بیشتر سوله‌های ذخیره‌سازی فولادی هستند، نه آلومینیومی (که هزینه بیشتری دارد؛ فولاد هزینه کمتری نسبت به آلومینیوم دارد – اما ضایعات خود را با آهنربا بررسی کنید – اگر چسبید، فولاد است، اگر نه، آلومینیوم است و به شما دستمزد بیشتری پرداخت می‌شود).

دو نوع اصلی فلز آهنی (حاوی مقادیر قابل توجه آهن) و غیرآهنی هستند که هر دو قابل بازیافت هستند. فلزات آهنی، فولاد و آهن، معمولا بازیافت می شوند.

در واقع، در SL Recycling ما سالانه 25 هزار تن فلز آهنی را مدیریت می کنیم! فلزات غیر آهنی عبارتند از آلومینیوم، برنج، تیتانیوم و مس و غیره.

چرا باید آهن را بازیافت کرد؟

 

چرا باید آهن را بازیافت کرد؟

چرا باید آهن را بازیافت کرد؟

فلز یک ماده قابل بازیافت است که بسیاری از انواع آن برای استفاده بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که نگرانی جهانی برای محیط زیست افزایش می یابد، تقاضا برای افزایش بازیافت، به ویژه موادی که در غیر این صورت به محل دفن زباله ختم می شوند، افزایش می یابد.

در SL Recycling، هدف ما این است که تا حد امکان زباله‌ها را از محل دفن زباله منحرف کنیم و طبق سلسله مراتب زباله کار کنیم تا بهترین راه‌حل‌های جایگزین برای زباله، از جمله کاهش اولیه مقدار زباله، استفاده مجدد از مواد و بازیافت را پیدا کنیم.

ما کار خود را به عنوان تاجر ضایعات فلزی آغاز کردیم و فلز یکی از تخصص های اصلی ما باقی مانده است. از همان ابتدا، ما برای فلزات ضایعات و ارزش آن، به ویژه در مورد بازیافت، ارزش قائل بوده ایم.

این وبلاگ فرآیند بازیافت فلز و همچنین چرایی اهمیت بازیافت فلز را توضیح خواهد داد. بنابراین بازیافت آهن را بهتر است جدی بگیرید. بازیافت فلزات به سادگی فرآیند برداشت ضایعات فلزی، پردازش آن و ایجاد مواد فلزی جدید است ضایعات غیرفلزی.

از این فلز بازیافتی می توان برای ساخت محصولات فلزی استفاده کرد که پس از استفاده یا عدم نیاز می توان آنها را بازیافت کرد. بازیافت فلز مزایای زیادی دارد، از جمله مزایای زیست محیطی و همچنین صرفه جویی در انرژی.

مراحل بازیافت ضایعات آهن

امروز سعی داریم شما را بیشتر با مراحل بازیافت ضایعات آهن آشنا کنیم. آهن یکی از بازیافتی ترین اقلام جهان است. این یک ماده آهنی با خواص مغناطیسی بالا است. آهن بسیار مورد توجه است زیرا می توان از آن برای ایجاد فلزات دیگر مانند فولاد (آلیاژ آهن حاوی کربن) نیز استفاده کرد.

آهن قراضه همچنین برای تولید مس در یک فرآیند مقرون به صرفه استفاده می شود که تأثیر کمی بر محیط زیست دارد. اگر می خواهید بیشتر با مراحل بازیافت ضایعات آهن آشنا شوید، تا انتهای متن با ما همراه باشید.

بازیافت آهن چیست؟

 

بازیافت آهن چیست؟

بازیافت آهن چیست؟

در ضایعات، ما تمام گریدهای آهن را برای بازیافت می‌گیریم که می‌توان آنها را جدا و خرد کرد و آماده ذوب شدن و خالص‌سازی برای استفاده مجدد کرد. بازیافت آهن به بخش حیاتی صنعت فولاد قرن بیست و یکم تبدیل شده است. بهبود سودآوری و در عین حال به حداقل رساندن تأثیر آن بر محیط گسترده تر.

استفاده از فلزات آهنی ثانویه به جای استخراج سنگ معدن، انتشار CO2 و همچنین مصرف انرژی و آب و آلودگی هوا را تا حد زیادی کاهش می دهد. به زبان ساده، بازیافت ضایعات آهن موجود به فولاد باعث استفاده کارآمدتر از منابع طبیعی سیاره ما می شود. بهترین قیمت ممکن را برای ضایعات فلزی دریافت کنید: در مراکز بازیافت خود، ما همیشه به روزترین قیمت آهن را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

ما در بازیافت ضایعات فلزی تخصص داریم و بیش از 50 سال است که این کار را انجام داده ایم. درباره قیمت ضایعات فلزی بیشتر بدانید تا ببینید چگونه قیمت ضایعات شما را محاسبه می کنیم. مراحل بازیافت ضایعات آهن را از ما بخواهید خریدار ضایعات آهن.

رویکرد سازگار با محیط زیست برای بازیافت ضایعات فلزی

  • آهن سنگین

ما یک رویکرد سبز برای کمک به مشتریان و محیط زیست خود داریم. ASM است: دارای اعتبار کامل با ISO 14001 و ISO 9001، دارای مجوز کامل از سازمان محیط زیست، ارائه دهنده تایید شده CHAS (طرح ایمنی و سلامت پیمانکاران)، همه سایت های ما ثبت شده و 100٪ با قانون فروشندگان ضایعات فلزات 2013 مطابقت دارند.

کارایی با ASM: ما از جدیدترین فناوری پردازش استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم سایت‌ها و فرآیندهای ما بیشترین مصرف انرژی و زمان را دارند. ما همچنین برای بهبود ایمنی و کارایی بازیافت تمام فلزات قراضه و وسایل نقلیه کار می کنیم.

چه اقلام آهنی را می توان بازیافت کرد؟ متداول ترین اقلام آهن بازیافتی عبارتند از: مواد قراضه به دنبال فرآیندهای صنعتی، ظروف پایان عمر، وسایل نقلیه پایان عمر، وسایلی که عمرشان به پایان می رسد.

ماشین آلات صنعتی، مصالح و مواد ساختمانی، فرآیند بازیافت فلزات آهنی، که در این مورد برای آهن قراضه استفاده می شود، به پنج مرحله تقسیم می شود. این مراحل بسیار مشخص است.

مراحل بازیافت آهن کدام است؟

 

مراحل بازیافت آهن کدام است؟

مراحل بازیافت آهن کدام است؟

  • مرتب سازی

از آنجایی که آهن مغناطیسی است، با استفاده از تسمه های مغناطیسی قدرتمند می توان به سرعت از سایر فلزات قابل بازیافت در یک مرکز بازیافت فلز جدا کرد.

  • خرد کردن

دستگاه های خردکن دارای درام های مغناطیسی چرخشی هستند که آهن و فولاد را از مخلوطی از فلزات و مواد دیگر استخراج می کند. جدایی رسانه ها: سطح بعدی جداسازی شامل جریان های الکتریکی، جریان هوای پرفشار و سیستم های شناور مایع است. هر چیزی که دارای یک لایه محافظ از سایر فلزات باشد (مانند قوطی نوشیدنی) با استفاده از این فرآیندها و سایر فرآیندها به طور مستقل حذف و بازیافت می شود.

  • برش زدن

این شامل ماشین آلات هیدرولیک است که فشاری را برای برش ضخیم ترین و سنگین ترین قطعات آهن ایجاد می کند: نوع بازیافت شده از خطوط راه آهن و لاینرهای کروز.

سایر تکنیک‌های برش از جمله بازیافت قوس پلاسما، نوع نسبتاً جدیدی از تصفیه زباله که شامل گرم کردن زباله تا دمای فوق‌العاده بالا برای تولید گازی است که می‌تواند برای انرژی سوزانده شود و زباله‌های جامد برای ساختمان سوزانده می‌شود خریدار ضایعات استیل.

  • عدل بندی

این فرآیند شامل فشرده سازی محصولات آهنی به بلوک های بزرگ است که جابجایی و حمل و نقل آنها را به طور قابل توجهی آسان می کند.

فرآیند بازیافت ضایعات آهن

در این متن سعی کردیم شما را با فرآیند بازیافت ضایعات آهن آشنا کنیم. فلزات را می توان بارها و بارها بدون تغییر خواص آنها بازیافت کرد. طبق گزارش موسسه آهن و فولاد آمریکا (AISI)، فولاد بازیافت‌ترین ماده روی این سیاره است خریدار ضایعات کابل و سیم روکش دار.

سایر فلزات بسیار بازیافتی عبارتند از آلومینیوم، مس، نقره، برنج و طلا. اگر می خواهید بیشتر با فرآیند بازیافت ضایعات آهن آشنا شوید، تا انتهای متن با ما همراه باشید.

چرا فلزات را بازیافت می کنیم؟

فلزات مواد با ارزشی هستند که می توانند بارها و بارها بدون تخریب خواص آنها بازیافت شوند. ضایعات فلزی دارای ارزش است، که مردم را تشویق می کند تا آن را برای فروش به عملیات بازیافت جمع آوری کنند.

علاوه بر انگیزه مالی، یک الزام زیست محیطی نیز وجود دارد. بازیافت فلزات ما را قادر می سازد تا منابع طبیعی را حفظ کنیم و در عین حال به انرژی کمتری برای پردازش نسبت به تولید محصولات جدید با استفاده از مواد خام بکر نیاز داریم. بازیافت دی اکسید کربن و سایر گازهای مضر کمتری منتشر می کند.

صرفه جویی در هزینه

 

صرفه جویی در هزینه

صرفه جویی در هزینه

مهمتر از آن، باعث صرفه جویی در هزینه می شود و به مشاغل تولیدی اجازه می دهد هزینه تولید خود را کاهش دهند. بازیافت باعث ایجاد شغل نیز می شود. اگرچه تقریباً هر نوع فلزی را می توان بارها و بارها بدون تخریب خواص بازیافت کرد، اما در سال 2018، تنها 34 درصد فلز در تأسیسات زباله شهری ایالات متحده بازیافت شد.2 در زیر برخی از حقایق اضافی آورده شده است:

در سال 2019، 490.98 میلیون (32%) از 1532.51 میلیون تن فولاد خام تولید شده در سراسر جهان با استفاده از مواد بازیافتی ساخته شده است. حدود 69 درصد از فولاد خام در ایالات متحده در سال 2019 از مواد بازیافتی ساخته شده است کاربرد های صنعتی ضایعات.

این فرایند پله به پله انجام می شود

تنها در ایالات متحده، حدود 2.2 میلیون تن قوطی فولادی و سایر زباله های بسته بندی فولادی در سال 2018 تولید شد. فولاد و آهن بازیافت‌ترین مواد در جهان هستند که بخشی از آن به دلیل فرصت بازیابی سازه‌های بزرگ و همچنین سهولت پردازش مجدد است.

استفاده از آهن‌ربا در فرآیند مرتب‌سازی، بازیافت‌کنندگان را قادر می‌سازد تا به راحتی آنها را از جریان زباله مخلوط جدا کنند. فرآیند بازیافت ضایعات آهن مرحله به مرحله پیش می رود.

در حال حاضر، تنها ظروف بازیافتی در جهان، قوطی آلومینیومی است. بازیافت یک آلومینیوم منفرد می تواند انرژی کافی برای روشن کردن لامپ ۱۰۰ واتی را برای نزدیک به چهار ساعت ذخیره کند.

فلزات را می توان به عنوان آهنی یا غیر آهنی طبقه بندی کرد. فلزات آهنی ترکیبی از آهن با کربن هستند. برخی از فلزات آهنی رایج عبارتند از فولاد کربنی، فولاد آلیاژی، آهن فرفورژه و چدن. فرآیند بازیافت ضایعات آهن به همین راحتی انجام می شود.

از سوی دیگر فلزات غیرآهنی شامل آلومینیوم، مس، سرب، روی و قلع است. فلزات گرانبها غیرآهنی هستند. متداول ترین فلزات گرانبها عبارتند از طلا، پلاتین، نقره، ایریدیوم و پالادیوم.

فرآیند بازیافت فلزات

 

فرآیند بازیافت فلزات

فرآیند بازیافت فلزات

این فرآیند به دلیل ارزش ضایعات بالاتر نسبت به سایر مواد متفاوت است. به این ترتیب، احتمال فروش آن به محوطه های قراضه بیشتر از ارسال به محل دفن زباله است. بزرگترین منبع ضایعات فلزات آهنی در ایالات متحده از وسایل نقلیه قراضه است.

منابع دیگر عبارتند از سازه های فولادی بزرگ، خطوط راه آهن، کشتی ها، تجهیزات کشاورزی و البته ضایعات مصرف کننده. قراضه سریع، که در جریان تولید محصول جدید ایجاد می شود، نیمی از عرضه قراضه آهنی را تشکیل می دهد.

مرتب سازی شامل جداسازی فلزات از جریان ضایعات مخلوط یا جریان ضایعات چند ماده ای مخلوط است. در عملیات بازیافت خودکار، از آهنرباها و حسگرها برای کمک به جداسازی مواد استفاده می شود.

در سطح کارآفرینی، اسکراپرها ممکن است از آهنربا و همچنین مشاهده رنگ یا وزن مواد برای کمک به تعیین نوع فلز استفاده کنند. به عنوان مثال، آلومینیوم نقره ای و سبک خواهد بود. رنگ های مهم دیگری که باید به دنبال آنها باشید عبارتند از: مسی، زرد (برای برنجی) و قرمز، برای برنج قرمز. اسکراپرها با جداسازی فلز تمیز از مواد کثیف، ارزش مواد خود را بهبود می بخشند انواع آهن قراضه.

سخن پایانی

 

سخن پایانی

سخن پایانی

در این متن سعی کردیم شما را بیشتر با مراحل بازیافت ضایعات آهن آشنا کنیم. اگر خودروهای فرسوده یا هر نوع آهن قراضه دیگری دارید، ضایعات می تواند بهترین قیمت ها را به شما ارائه دهد.

ما از پیشرفته ترین ترازوهای دیجیتال برای وزن و ارزش دقیق آهن قراضه شما استفاده می کنیم. منصفانه ترین قیمت را برای شما تضمین می کنیم. اهمیت بازیافت ضایعات فلزی بارها و بارها و به دلایل خوب تکرار می شود.

فلز یک ماده بسیار منحصر به فرد است که می تواند بارها و بارها بازیافت شود، بدون از دست دادن هیچ یک از استحکام یا سایر خواص مفید. مواد بسیار کمی این توانایی را دارند. مراحل بازیافت ضایعات آهن به این شیوه است.

 

b2n

yun

Iron scrap recycling