رزومه آتا ضایعات

0
تن خرید ضایعات در سال به طور میانگین
0
سال تجربه کاری موفق در عرصه ضایعات
0
خرید موفق در ماه از سراسر تهران و کشور ایران
0
مشترک دائمی و فروشنده ضایعات در استان تهران

خرید ضایعات برنج

ضایعات برنج یکی از بهترین و ارزشمند ترین نوع ضایعات است. و به نسبت دیگر ضایعات کمی گران تر است، همان طور که می دانید برنج در صنایع مختلف(ساخت دستگیره درب، ساخت وسایل های تزیینی و …) کاربرد دارد خرید ضایعات برنج .

فلز برنج انواع مختلف رنگ دارد و رنگ آن بر اساس ترکیب آن است. برای مثال اگر مس در برنج زیاد باشد، رنگ برنج کمی به قرمزی می زند و چندین ترکیب دیگر نیز وجود دارد که در ادامه درباره آن توضیح خواهیم داد.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با خرید و فروش ضایعات برنج سر و کار دارید. می توانید برای فروش ضایعات خود به فروشگاه آتا ضایعات مراجعه کنید. این فروشگاه یکی از بزرگترین و معتبرترین فروشگاه خرید و فروش انواع ضایعات است. و ضایعات شما را به بالاترین قیمت خریداری می کند.خرید و فروش ضایعات آنلاین

اطلاعات تماس

آدرس : تهران – خلازیل – خیابان سهیل خیابان سهیل تهران – خلازیل 220

شماره تماس : 02155552211 – 091912345678 – 123456789

ایمیل : info@zayeatt.com/

بنگاه ضایعاتی آتا فعالیت اصلی خود را از سال 1380 شروع کرده است که تا کنون جزء برترین و بهترین گروه های ضایعاتی شناخته می شود.

آتا در طول سابقه درخشان خود به صورت میانگین روزانه 30 الی 50 تن خرید ضایعات دارد. بهترین و بالاترین خریدار ضایعات آهن و تمامی اقلام و ماشین آلات صنعتی استوک و تمام سازها و محصولات فلزی در سراسر کشور به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی وارائه مشاوره در امر خرید و فروش ضایعات می باشد. همچنین مجموعه ما در زمینه تخریب و گود برداری ساختمان نیز فعالیت دارد و آماده همکاری وعقد قرارداد با شرکت ها و سازمان ها بوده و مجموعه ما این تضمین را به شما می دهد که بهترین قیمت و خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه دهد‌‌‌ .

[]
1 Step 1
Previous
Next
  • خریدار ضایعات
  • wide banner 3