خرید و فروش انواع ضایعات

امروز قصد داریم شما را بیشتر با خرید و فروش انواع ضایعات آشنا کنیم. بازیافت فواید بی‌شماری دارد. کاهش استفاده از منابع طبیعی، تقویت اقتصاد و صرفه‌جویی در مصرف انرژی، فقط به چند مورد اشاره می‌کند. اما گاهی اوقات فاقد یک منفعت شخصی فوری است خرید و فروش ضایعات آنلاین.

اگر می‌خواهید از عمل نیک خود با چیزی بیش از کارما سود ببرید، این پنج راه را برای تبدیل زباله‌های خود به پول نقد بررسی کنید. اگر می خواهید بیشتر با خرید و فروش انواع ضایعات آشنا شوید، تا انتهای متن با ما همراه باشید.

5 راه برای کسب درآمد از بازیافت

بازیافت آلومینیوم یکی از رایج ترین روش های بازیافت است. به این دلیل که آلومینیوم یکی از ساده ترین مواد رایج برای بازیافت و همچنین یکی از با ارزش ترین آنها است. انرژی ذخیره شده با بازیافت یک قوطی آلومینیومی برای گوش دادن به یک آلبوم کامل در آی پاد کافی است. آمریکایی ها سالانه 800 میلیون دلار از بازیافت آلومینیوم دریافت می کنند.

آمار بازیافت در کشور های متفاوت

 

آمار بازیافت در کشور های متفاوت

آمار بازیافت در کشور های متفاوت

به طرز شگفت انگیزی، این تنها 67 درصد از کل قوطی های آلومینیومی را نشان می دهد 1 میلیارد دلار دیگر بیرون ریخته می شود. اگر در حال حاضر تمام آلومینیوم خود را بازیافت نمی‌کنید، تبدیل آن آسان‌ترین راه برای کسب درآمد از بازیافت است. خرید و فروش انواع ضایعات را به ما بسپارید.

متوسط ​​نرخ پرداخت ملی برای آلومینیوم 70 تا 80 سنت در هر پوند است. اما در برخی از ایالت ها مانند کالیفرنیا و میشیگان، می توانید برای بازیافت آلومینیوم به ازای هر قوطی 10 سنت درآمد کسب کنید ضایعات غیرفلزی.

اگر مقدار زیادی آلومینیوم جمع آوری می کنید و در نزدیکی ایالتی زندگی می کنید که نرخ پرداخت بازیافت بالاتری دارد، ممکن است ارزش این را داشته باشد که به طور دوره ای با قوطی هایی که جمع آوری کرده اید یک سفر اضافی انجام دهید. (فقط حتما قوانین منطقه خود را بررسی کنید، زیرا بازگرداندن قوطی‌ها به حالتی متفاوت از جایی که آنها را خریداری کرده‌اید در برخی جاها غیرقانونی است!)

بازیافت ضایعات مقوا چگونه صورت می گیرد؟

مقوای مستعمل می تواند منبع درآمد اضافی دیگری باشد. شما احتمالاً هر بار که حرکت می‌کنید یا به شخص دیگری کمک می‌کنید از جعبه‌های مقوایی استفاده می‌کنید و آن جعبه‌های سفارش آنلاین می‌توانند به سرعت انباشته شوند. حدود نیمی از کل مواد بازیافتی جمع آوری شده در ایالات متحده از محصولات کاغذی، از جمله مقوا، به میزان 43 میلیون تن در سال تشکیل شده است. هشتاد و نه درصد مقوای راه راه بازیافت می شود. چیزی که ممکن است ندانید این است که مکان هایی وجود دارد که برای مقوای استفاده شده به شما پول می دهند.

به عنوان مثال، BoxCycle به شما امکان می دهد جعبه های مقوایی خود را به صورت آنلاین لیست کنید و سپس خریدارانی را که مایل به مراجعه و برداشتن کارتن و بازپرداخت شما هستند، با پولی که توسط BoxCycle نگهداری می شود و پس از دریافت از طریق PayPal در اختیار شما قرار می گیرد، پیدا می کند. خرید و فروش انواع ضایعات آهن را به ما بسپارید. هنگام بازیافت مقوا، به خاطر داشته باشید که مقوا فقط در صورتی قابل بازیافت است که توسط چربی یا مواد غذایی لکه دار نشده باشد و اگر خیس نباشد.

ضایعات کاغذ چه سرنوشتی دارند؟

 

ضایعات کاغذ چه سرنوشتی دارند؟

ضایعات کاغذ چه سرنوشتی دارند؟

مقوا تنها محصول کاغذی استفاده شده ای نیست که می توانید آن را به پول تبدیل کنید. نامه های ناخواسته نامزد دیگری برای ایجاد درآمد اضافی است. یک آمریکایی به طور متوسط سالانه 30 پوند نامه ناخواسته دریافت می کند.

آنچه برای شما بی ارزش است ممکن است برای محققان بازاری باشد که در حال مطالعه تبلیغات پستی مستقیم هستند. مرکز دانش کسب‌وکارهای کوچک به شما پول می‌دهد تا ایمیل‌های ناخواسته و پیشنهادات رایانامه‌تان را برای محصولات و خدماتی مانند کارت‌های اعتباری، بیمه، مخابرات و لباس به آنها ارسال کنید.

وقتی نامه‌های واجد شرایط را در پاکت‌های ارسال شده با هزینه پست قرار می‌دهید و ایمیل خود را فوروارد می‌کنید، امتیازی کسب می‌کنید که می‌توان آن را برای کارت نقدی ویزا پس‌خرید کرد. و اگر خوداشتغال یا صاحب کسب و کار هستید، برای شرکت در آن امتیاز جایزه دریافت می کنید ضایعات کابل.

سخن پایانی

 

سخن پایانی

سخن پایانی

در این متن سعی کردیم شما را با خرید و فروش انواع ضایعات آشنا کنیم. محققان بازار همچنین به دریافت رسید اقلامی که از فروشگاه خریداری می کنید علاقه مند هستند. به عنوان مثال، برخی از خدمات تحقیقات بازار مایل به بازپرداخت قبض خرید مواد غذایی هستند. برنامه Snap by Groupon به شما امکان می دهد هنگام خرید پیشنهادات هفتگی، پول نقد دریافت کنید.

 

b2n

yun