زایدات ساختمانی

قصد داریم امروز شما را با زایدات ساختمانی آشنا کنیم. فعالیت های ساختمانی می تواند مقادیر زیادی مواد زائد تولید کند که پس از آن باید دفع شوند. علاوه بر این، در پایان عمر یک ساختمان، ممکن است تخریب یا تخریب شود و مقدار قابل توجهی زباله تولید شود خرید و فروش ضایعات آنلاین.

زباله های ساختمانی شامل زباله هایی است که در طول فعالیت های ساختمانی (مانند بسته بندی یا محصولات تخریب) و موادی که مازاد بر نیاز هستند (در نتیجه سفارش بیش از حد یا برآورد نادرست) ایجاد می شود. اگر قصد دارید بیشتر با زایدات ساختمانی آشنا شوید، تا انتهای متن با ما همراه باشید.

ضایعات ساختمانی شامل چه چیزهایی می شود؟

 

ضایعات ساختمانی شامل چه چیزهایی می شود؟

ضایعات ساختمانی شامل چه چیزهایی می شود؟

محصولات ضایعات ساختمانی معمولی می تواند شامل موارد زیر باشد. عایق و مواد آزبست. بتن، آجر، کاشی و سرامیک. چوب، شیشه و پلاستیک. مخلوط های قیری، قطران زغال سنگ و قطران. زباله های فلزی (از جمله کابل ها و لوله ها). خاک، خاک آلوده، سنگ و غنایم لایروبی. گچ. سیمان. رنگ و لاک. چسب و درزگیر.

به طور فزاینده ای، گزینه های موجود در زمینه استفاده مجدد و بازیافت مواد و کاهش میزان زباله های تولیدی در وهله اول وجود دارد، اما با وجود این، مقدار زیادی از زباله های ساختمانی همچنان در محل دفن زباله دفع می شود.

32 درصد زباله های دفن زباله از ساخت و ساز و تخریب ساختمان ها می آید و 13 درصد از محصولات تحویلی به محل های ساخت و ساز مستقیماً بدون استفاده به محل دفن زباله فرستاده می شود (رجوع کنید به هیئت استراتژی فناوری). بنابراین زایدات ساختمانی شامل این ها می شود.

این می تواند یک فرآیند پرهزینه باشد، زیرا قانون مالی سال 1996 مالیاتی را بر دفع زباله در همه مکان های دفن زباله ثبت شده در بریتانیا معرفی کرد. برای اطلاعات بیشتر به: مالیات دفن زباله مراجعه کنید.

با این زایدات باید چه کرد؟

 

با این زایدات باید چه کرد؟

با این زایدات باید چه کرد؟

برای کمک به مقابله با این موضوع، می توان قبل از شروع ساخت و ساز، یک طرح مدیریت زباله سایت (SWMP) تهیه کرد که نحوه مدیریت موثر مواد و دفع قانونی مواد در طول ساخت و ساز را توضیح دهد و توضیح دهد که چگونه استفاده مجدد و بازیافت مواد انجام می شود. به حداکثر برسد. برای اطلاعات بیشتر به طرح مدیریت زباله سایت مراجعه کنید.

ممکن است با برنامه ریزی دقیق بتوان مقدار معینی از زباله های ساختمانی را حذف کرد. به عنوان مثال، سیستم‌های قالب‌بندی فولادی ممکن است قابلیت استفاده برای کارهای بتنی را داشته باشند که سپس می‌توانند در جای دیگری از پروژه به‌جای قالب‌های چوبی که پس از استفاده به عنوان ضایعات طبقه‌بندی می‌شوند، دوباره استفاده شوند. انواع دیگر زباله های ساختمانی ممکن است به حداقل برسد انواع آهن قراضه.

همچنین ممکن است فرصت‌هایی برای استفاده مجدد از مواد و محصولاتی که در شرایط مناسبی هستند (مانند درها، پنجره‌ها، کاشی‌های سقف و غیره) وجود داشته باشد یا آنها را با مواد دیگر با محل ساخت‌وساز دیگری مبادله کنید. بنابراین زایدات ساختمانی می توانند مفید نیز واقع شوند.

آیا قابل بازیافت هستند؟

مواد و محصولاتی که قابل حذف، به حداقل رساندن یا استفاده مجدد نیستند، ممکن است به عنوان زباله دور ریخته شوند.

برای اطلاعات بیشتر، دفع زباله های ساختمانی را ببینید

 

برای اطلاعات بیشتر، دفع زباله های ساختمانی را ببینید

برای اطلاعات بیشتر، دفع زباله های ساختمانی را ببینید

NB زباله‌های بی‌اثر در ماده 2 (e) دستورالعمل اتحادیه اروپا برای دفن زباله (1999/31/EC) به عنوان زباله‌هایی تعریف می‌شوند که دستخوش تغییرات فیزیکی، شیمیایی یا بیولوژیکی قابل توجهی نمی‌شوند.

زباله های ساختمانی از فعالیت های ساختمانی و تخریب شامل بتن، کاشی، آجر، دیوار خشک، آسفالت، پلاستیک، فلزات، چوب، سنگ و غیره تولید می شود. این مواد زباله ساختمانی اغلب خنثی و غیرقابل تجزیه زیستی، سنگین، حجیم و محل دفن زباله هستند.

 

 

سخن پایانی

در این متن سعی کردیم شما را با زایدات ساختمانی آشنا کنیم. بازیافت زباله های ساختمانی و مدیریت شامل فرآیند و جداسازی نجات مواد زباله قابل بازیافت برای بازیافت و استفاده مجدد است خریدار ضایعات استیل.

رویکرد نوآورانه Krause Manufacturing و راه حل های پیشرفته برای دفع زباله های ساختمانی و بازیافت زباله های تجاری، بهره وری و سودآوری شما را افزایش می دهد. زایدات ساختمانی هر کدام در امور متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی به حداکثر رساندن سود خود در مدیریت زباله های ساختمانی با سیستمی از ضایعات، همین امروز با ما تماس بگیرید! امیدواریم مطالبی که گفته شد برایتان مفید واقع شده باشد و به دردتان خورده باشد.

 

b2n

yun

Construction waste