ضایعات غیرفلزی

شاید برایتان جالب باشد بیشتر درباره ضایعات غیرفلزی بدانید. امروزه به دلیل تقاضای فزاینده برای نوآوری و این واقعیت که محصولات بیشتر و بیشتر از طول عمر کمتری برخوردار هستند، تولید زباله زیادی وجود دارد و حجم زباله ها و دفن زباله ها را افزایش می دهد.

در حال حاضر، یکی از بخش های با حجم زیاد، ضایعات فناوری است که بر روی بردهای مدار چاپی (PCB) که اساس صنعت الکترونیک هستند منعکس می شود. اگر می خواهید بیشتر درباره ضایعات غیرفلزی بدانید، تا انتهای متن با ما همراه باشیدخریدار ضایعات.

این چه نوع بازیافتی است؟

این چه نوع بازیافتی است؟

این چه نوع بازیافتی است؟

این نوع دفع زباله با توجه به اینکه بازیافت پیچیده و پرهزینه است، به دلیل تنوع مواد و اجزای موجود و فرآیند جداسازی دشوار آنها، دشوار است.

در مورد مواد دخیل در PCB ها، بخش های فلزی (MFs) و غیرفلزی (NMFs) وجود دارد که بازیافت NMF ها یکی از مهم ترین و دشوارترین فرآیندها است، زیرا حدود 70 درصد وزن آنها را تشکیل می دهند.

زباله های PCB در مقاله حاضر، مروری بر ادبیات بازیافت کسرهای غیرفلزی (NMFs) انجام شده است که مطالعات و دستورالعمل‌های متفاوتی را در رابطه با این نوع بازیافت نشان می‌دهد و تاکید می‌کند که این نوع زباله هنوز برای کاربرد بیشتر کم است.

زباله های جامد شهری (MSW) که بیشتر به عنوان زباله شناخته می شود شامل اقلام روزمره ای است که استفاده می کنیم و سپس دور می ریزیم، مانند بسته بندی محصول، بریده های چمن، مبلمان، لباس، بطری، ضایعات مواد غذایی، روزنامه ها، لوازم خانگی، رنگ و … این از خانه ها، مدارس، بیمارستان ها و مشاغل ما می آید. این ها شامل ضایعات غیر فلزی نیز می شود خریدار ضایعات آهن.

این ضایعات چگونه تشکیل می شوند؟

این ضایعات چگونه تشکیل می شوند؟

این ضایعات چگونه تشکیل می شوند؟

شما احتمالاً تمام زباله های خود را بدون اینکه فکر کنید چیزی قابل بازیافت است یا خیر، در سطل زباله ریخته اید. خوب است، همه ما حداقل یک بار این کار را انجام داده ایم.

با این حال، این راه خوبی برای خلاص شدن از شر زباله های خود نیست. این فقط به یک محل دفن زباله ختم می شود که برای محیط زیست بسیار بد است.

آیا می دانستید که زباله ها در واقع می توانند به پنج نوع مختلف طبقه بندی شوند؟ علاوه بر این، برخی از انواع زباله ها قابل بازیافت هستند در حالی که برخی دیگر قابل بازیافت نیستند. بازیافت می‌تواند گیج‌کننده باشد، بنابراین از اینکه بسیاری از ساکنان نمی‌توانند این مفهوم را درک کنند، تعجب نمی‌کنم.

اگر شما یکی از این ساکنان هستید، با دانستن انواع مختلف زباله ها، بهتر می توانید درک کنید که چه چیزی می توانید و چه چیزی را نمی توانید بازیافت کنید خریدار ضایعات کابل و سیم روکش دار.

زباله های مایع معمولا هم در خانه ها و هم در صنایع یافت می شوند. این زباله ها شامل آب کثیف، مایعات ارگانیک، آب شستشو، مواد شوینده زباله و حتی آب باران است.

ضایعات مایع چه چیزهایی هستند؟

ضایعات مایع چه چیزهایی هستند؟

ضایعات مایع چه چیزهایی هستند؟

می توانند همان ضایعات غیرفلزی باشند. همچنین باید بدانید که زباله های مایع را می توان به زباله های نقطه ای و غیر نقطه ای طبقه بندی کرد.

از طرف دیگر زباله های مایع طبیعی به عنوان زباله های غیر نقطه ای طبقه بندی می شوند. Tt بهتر است با کارشناسان حذف زباله، مانند 4 Waste Removals تماس بگیرید تا زباله های مایع را به درستی دفع کنید.

زباله های جامد می تواند شامل انواع مختلفی از اقلام موجود در خانه شما به همراه مکان های تجاری و صنعتی باشد. این زباله ها معمولاً به انواع زیر تقسیم می شوند:

زباله های پلاستیکی – این شامل کیسه ها، ظروف، شیشه ها، بطری ها و بسیاری از محصولات دیگر است که در خانه شما یافت می شود. پلاستیک زیست تخریب پذیر نیست، اما بسیاری از انواع پلاستیک را می توان بازیافت کرد. پلاستیک نباید با زباله های معمولی شما مخلوط شود، باید دسته بندی شده و در سطل بازیافت شما قرار داده شود خریدار ضایعات استیل.

سخن پایانی

در این متن سعی کردیم شما را با ضایعات غیرفلزی آشنا کنیم. این شامل مواد بسته بندی، روزنامه، مقوا و سایر محصولات می شود.

کاغذ را می توان به راحتی بازیافت و استفاده مجدد کرد، بنابراین مطمئن شوید که آنها را در سطل بازیافت خود قرار دهید یا آنها را به نزدیکترین انبار بازیافت بریزبن خود ببرید. این را می توان به اشکال مختلف در سراسر خانه شما یافت.

بیشتر فلزات قابل بازیافت هستند. در نظر بگیرید که این اقلام را به حیاط ضایعات یا نزدیکترین انبار بازیافت بریزبن خود ببرید تا این نوع زباله را به درستی دفع کنید. ضایعات غیرفلزی روش دفع متفاوتی نیز دارند.