خریدار ضایعات آهن

خریدار ضایعات آهن یکی از ضایعاتی است که در بازار خرید و فروش بسیار داغ و حساس است. و سهم بیشترین خرید و فروش را در بازار دارد . و اگر ضایعات آهن دارید و قصد فروش آن ها را دارید آتا ضایعات آن ها را از شما به بالاترین قیمت خریداری می کند.

آتا خریدار ضایعات آهن یکی از قدیمی ترین و بزرگترین فروشگاه ضایعات در تهران است. که این فروشگاه ضایعات شما را به بالاترین قیمت خریداری می کند، علاوه بر آن یکی از دیگر مزیت های این فروشگاه خرید است.خریدار ضایعات استیل

شماره تماس : 09123277091

خریدار ضایعات آهن چیست ؟

ضایعات آهن در صنایع های مختلفی به دست می آید و فقط نوع های آن ها با هم متفاوت است. ضایعات آهن در اثر تولیدات معیوب و غیر استاندارد به دست می آید . و آن ها مجدد قابل استفاده هستند.

ضایعات به طور کلی قابل بازیافت هستند و از آن در دیگر صنعت ها استفاده می شود.خریدار ضایعات کابل و سیم روکش دار

انواع خریدار ضایعات آهن

 • ضایعات آهن سوپر ویژه

ضایعات آهنی سوپر ویژه شامل ضایعات آهن آلات ساختمانی مانند میل گرد های خرد شده، ناودانی،لوله های زخیم که طول آن ها کمتر است. یک متر است،شاسی های ماشین سنگین(شاسی های که برش داده شده است)،نبشی و … است. خریدار ضایعات آهن

 • خریدار ضایعات آهن

ضایعات آهن درجه 1 که یکی از بهترین نوع های ضایعات است شامل : ریل های قطار، سر و ته شوفاژ هایی که رسوب ندارند،قوطی پروفیل هایی که زنگ زدگی ندارند،انواع چرخ دنده،شاسی های ماشین های سنگین،سر و ته آبگرمکن های که رسوب نزده است و ..

کاربرد ضایعات آهن

آهن یکی از فلز های بسیار پر استفاده و مهم است. و می توانید آن را در بازار خرید و فروش کنید. و از طرفی ضایعات آهن نیز کاربرد دارد. و شما می توانید آن را بفروشید.

ضایعات آهن معمولا برای بازیافت استفاده می شود. ، اول انواع مختلف های آن را از هم جدا سازی می کنند. و بعضی آن نیز باید پرس شود سپس به کارخانه پرس انتقال داده شود. خریدار ضایعات آهن

مزایا بازیافت ضایعات آهن خریدار ضایعات خریدار ضایعات آهن

همان طور که می دانید 2 برای استفاده از ضایعات آهن وجود دارد. یکی از آن ها دفن کردن آن است. که این روش اصلا توصیه نمی شود. زیرا در ضایعات آهن انواع فلزها از جمله جیوه و … وجود دارد. که برای محیط زیست بسیار مضر است. و از دیگر استفاده از که می توان از ضایعات آهن کرد بازیافت آن است. که با این عمل می توان فلزات جدید تولید کرد و از آن ها می توان در صنایع مختلف استفاده کرد. و اینکه می توانید از فروش آن ها درآمد کسب کنید.

شماره تماس : 09123277091

اگر ضایعات آهن را بازیافت کنیم در فرآیند های زیر صرفه جویی کرده ایم

 • صرفه جویی در مصرف انرژی : 75%
 • صرفه جویی در استفاده از مواد اولیه : 90%
 • کاهش آلودگی هوا : 86%
 • صرفه جویی در مصرف آب : 40%
 • کاهش آلودگی آب ها : 76%
 • کاهش ضایعات معادن : 97%

حال با توجه به مزایا گفته شده بهترین روش برای استفاده از ضایعات آهن بازیافت آن ها است.تفاوت ضایعات و زایدات

فرآیند بازیافت ضایعات آهن

فرآیند بازیافت ضایعات در کارخانه های بازیافت معمولا به روش زیر انجام می شود :

 • جداسازی :در این مرحله ضایعات مختلف از یکدیگر جداسازی می شوند.
 • ریزکردن : عمل ریز کردن کمک زیادی به سرعت بازیافت می دهد زیرا وقتی ذرات ریز باشند گرمای بیشتری به خود می گیرند و زود تر ذوب می شوند.
 • ذوب کردن : در این مرحله نوبت به ذوب کردن ضایعات می رسد. که با توجه به خرد کردن آن ها روند ذوب کردن آسان تر می شود.
 • خالص سازی : در این مرحله مواد بررسی می شود . تا ناخالصی های آن را از آن جدا کنند.
 • منجمد سازی : عمل منجمد کردن برای سرد کردن مواد ذوب شده استفاده می شود.
 • انتقال : در آخر مواد بازیافتی به کارخانه مورد نظر انتقال داده می شود. خریدار ضایعات آهن
 • مراحل بازیافت ضایعات برنج

آتا ضایعات یکی از فروشگاه های بسیار بزرگ و معبتر در زمینه خرید و فروش انواع ضایعات است. و اگر شما هرگونه ضایعاتی داشته باشید. آن به بالاترین قیمت از شما آن را خریداری می کنند. فروشگاه آتا ضایعات با بیش از 10 سال سابقه کاری و پرسنل های بسیار متخصصی که دارد. می تواند مشاوره درباره فروش انواع ضایعات را به شما بدهند.

استفاده از آهن در صنایع نوین

خریدار ضایعات آهن

شرکت ما خریدار ضایعات آهن به شمار می‌رود. به عبارتی امروزه یکی از مشکلاتی که افراد زیادی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، این است که نمی‌دانند ضایعات آهن خود را در کجا قرار دهند و با آن چه کار کنند. در حقیقت ضایعات آهن شامل انواع متفاوتی می شود

به عبارتی به کلیه وسایل فلزی که آسیب دیده اند و کارکرد خود را از دست داده اند، ضایعات فلزی یا ضایعات آهن گفته می شود.خریدار ضایعات برنج

به عبارتی ما یک شرکت هستیم که خریدار ضایعات آهن، فلز، مس، چدن و … هستیم.  شما می توانید با توجه به این موارد به بهترین شکل از خدمات ما برخوردار شوید.

بزرگترین خریدار ضایعات آهن در کشور

شرکت ما بزرگترین خریدار ضایعات در کشور به شمار می‌رود. به عبارتی ما با توجه به اهدافی که پایه ریزی کرده‌ایم، یکی از بزرگ ترین شرکت های خریدار ضایعات آهن در کشور به شمار می رویم.

در این صورت شما می توانید ما را در اهداف خود یاری کنید. شرکت اهداف ارزشمندی از خرید انواع ضایعات آهن دارد. به همین دلیل تمام خدمات خود را در سطح گسترده ارائه می دهد. ما در سطح وسیع خریدار ضایعات آهن به شمار می رویم .

شما می توانید با توجه به این دسته از خدمات، ضایعات خود را به ما بفروشید. در حقیقت حجم و اندازه این ضایعات، تفاوتی در فروش و خرید آن توسط شرکت نخواهد کرد.

شما می توانید به بهترین شیوه از خدمات ما برخوردار شوید. در این شرایط به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا به بهترین نحو از خدمات ما برخوردار شوید. در قسمت زیر به اهداف شرکت از خرید این ضایعات در سطح گسترده اشاره خواهیم کرد.

کمک به حفظ محیط زیست

چرا شرکت ما بزرگ‌ترین خریدار ضایعات آهن در کشور به شمار می‌رود؟

 • کمک به حفظ محیط زیست

یکی از اهدافی که شرکت همواره برای آن تلاش می‌کند، کمک به حفظ محیط زیست می باشد. به عبارتی امروز یکی از مهمترین خطرات کره زمین، زیاد شدن آهن به شمار می‌رود.

شرکت ما با خرید این دسته از فلزات در تلاش است تا اقدام به حذف فلزآهن کرده و آنها را در مسیر صحیحی به کار بگیرد. بر همین اساس به شما پیشنهاد می کنید تا اقدام به فروش ضایعات آهن  کنید.

 • استفاده از آهن در صنایع نوین

به عبارتی شرکت در تلاش است با استفاده از آهن آن را در جهت پیشبرد اهداف دیگر به کار بگیرد. یکی از همین اهداف، استفاده از این فلز در صنایع مختلف به شمار می رود. امروز در صنایع نوین نیز از این فلز به وفور استفاده می شود .

امروز بسیاری از صنایع هستند که برای ساخت بسیاری از وسایل صنعتی و تجهیزات، نیازمند استفاده از آهن می باشند. شما می توانید با توجه به این موارد اقدام به فروش ضایعات کنید.

شرکت ما به عنوان خریدار انواع ضایعات آهن می‌تواند گامی در جهت پیشرفت این صنایع بردارد. به شما پیشنهاد می کنیم تا از هر کدام از این خدمات شرکت به بهترین شیوه برخوردار شوید. شما می توانید با ویژگی های شرکت آشنا شوید و سپس از خدمات ما استفاده کنید.

خریدار ضایعات آهن در تهران

قصد داریم شما را با خریدار ضایعات آهن در تهران آشنا کنیم. ضایعات آهن و فولاد که به عنوان «ضایعات فلزات آهنی» نیز شناخته می‌شود، یک ماده قابل بازیافت است که در طول تولید محصولات آهن و فولاد و ساخت مواد آهنی باقی می‌ماند یا در پایان عمر محصولات آهنی تولید می‌شود.

ضایعات آهنی معمولاً در طول فولادسازی بازیافت می شوند. در میان انواع ضایعات آهنی، قراضه فولاد بیشترین درصد را تشکیل می دهد. شرکت های خریدار ضایعات آهن در تهران می توانند بالاترین سطح از خدمات را ارائه دهند. ضایعات فلزات آهنی ماده اولیه برای تولید فولاد مایع در کوره قوس الکتریکی و کوره القایی است. اگر می خواهید بیشتر با خریدار ضایعات آهن در تهران آشنا شوید، تا انتها با ما همراه باشید.مراحل بازیافت ضایعات برنج

ضایعات آهن شامل چه چیزهایی می شود؟

این ضایعات از چندین منبع مختلف به دست می آیند و از این رو هم از نظر خصوصیات فیزیکی و هم از نظر شیمیایی متفاوت هستند. کیفیت قراضه به شدت بر اقتصاد فرآیند فولادسازی تأثیر می گذارد. سن یک محموله قراضه می تواند از یک روز تا بیش از 100 سال متغیر باشد. خواص بستگی به این دارد که ضایعات از کجا آمده و چه زمانی فولاد تولید شده است. درجات مختلف فولاد برای کاربردهای مختلف تولید می شود.

بنابراین ضروری است که قراضه به طور کلی بر اساس ترکیب و اندازه یا درجه مناسب برای ذوب در فرآیند بازیافت جدا شود تا حداکثر سود اقتصادی را به همراه داشته باشد و تا حد امکان مؤثر باشد. قطعا ما بهترین خریدار ضایعات آهن در تهران هستیم.

همانطور که در بالا ذکر شد، ضایعات آهن و فولاد اساساً سه نوع است. یعنی ضایعات داخلی تولید شده در طی تولید آهن و فولاد و محصولات آنها در داخل یک کارخانه فولاد یکپارچه، قراضه جدید، یا ضایعات صنعتی تولید می‌شود. قراضه پایان چرخه عمر که عمدتاً از ضایعات تولید شده از ظروف آهن و فولاد، قوطی‌ها، خودرو، لوازم خانگی و مصالح ساختمانی و غیره تشکیل شده است.

انواع ضایعات آهن و فولاد

قراضه تولید شده داخلی در کارخانه آهن و فولاد، قراضه تولید شده در طول فرآیند تولید به ندرت منطقه تولید کارخانه را ترک می کند. در عوض به کوره فولادسازی برگردانده شده و دوباره ذوب می شود. ضایعات جدید، ضایعات سریع یا صنعتی از واحدهای تولیدی تولید می شود که در ساخت و تولید محصولات مختلف از مواد فولادی فعالیت دارند. ضایعات زمانی تولید می شود که فولاد برش، مهر زنی، کشیده شدن، اکسترود یا ماشین کاری شود.

ذوب مجدد فولاد و انتقال به کارخانه

این نوع قراضه عموماً برای ذوب مجدد به سرعت به کارخانه های فولاد منتقل می شود. عرضه قراضه جدید تابعی از فعالیت صنعتی است. وقتی فعالیت زیاد باشد، مقدار بیشتری قراضه جدید تولید می شود. ترکیب شیمیایی و خصوصیات فیزیکی قراضه جدید به خوبی شناخته شده است و اصولاً قراضه جدید قبل از ذوب شدن مجدد نیازی به فرآیند پیش تصفیه ندارد، اگرچه ممکن است برش به اندازه لازم باشد. این قراضه معمولاً تمیز است، به این معنی که با مواد دیگر مخلوط نمی شود. بهترین خریدار ضایعات آهن در تهران ما هستیم.بهترین خریدار ضایعات آهن

به چه ضایعاتی منسوخ گفته می شود؟

ضایعات منسوخ، قدیمی یا پایان چرخه عمر، فولادی است که وقتی محصولات فولادی (مانند اتومبیل، لوازم خانگی، ماشین‌آلات، ساختمان‌ها، پل‌ها، کشتی‌ها، قوطی‌ها، مواد خطوط ریلی، واگن‌های راه‌آهن و واگن‌ها و…) دور ریخته می‌شوند.

عمر مفید خود را داشته اند. از آنجایی که این قراضه پس از یک چرخه استفاده، به طور جداگانه یا مخلوط جمع آوری می شود، اغلب بسته به منشاء آن و فرآیند جمع آوری مورد استفاده، تا حدی آلوده می شود. از آنجایی که این نوع قراضه ماده ای است که سال ها مورد استفاده قرار گرفته است، ترکیب شیمیایی و ویژگی های فیزیکی معمولاً به خوبی شناخته شده نیست.

همچنین اغلب با سایر مواد زباله مخلوط می شود. به همین دلایل بازیافت ضایعات قدیمی آسان نیست. قبل از استفاده نیاز به تمیز کردن، مرتب سازی، حذف پوشش ها و سایر آماده سازی ها مانند فشار دادن، خرد کردن، برش دادن، خرد کردن و غیره دارد. ضایعات منسوخ شده می تواند حاوی منبع تشعشع با خطرات زیست محیطی و بهداشتی باشد.

سخن پایانی

در این متن سعی کردیم شما را با خریدار ضایعات آهن در تهران آشنا کنیم. روش دیگر طبقه بندی منابع قراضه بر اساس محصولاتی است که آهن و فولاد قبل از تبدیل شدن به ضایعات در آنها استفاده شده است. منابع اصلی ضایعات آهن و فولاد از این نظر وسایل نقلیه حمل و نقل (مانند اتومبیل، ریل، کشتی و هواپیما)، محصولات آهن و فولاد برای ساخت و ساز، ماشین آلات و تجهیزات مکانیکی، تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی و بسته بندی هستند.

b2n

rizy

yun

Scrap iron buyer